אינסטגרם

כל ביצועי תמונות, סרטונים ופרסומים

אם אתם מעוניינים להשביח את הביצועים של המותג ברחבי הרשת בצורה אורגנית, חשוב יהיה שתשקיעו משאבים בטיפוח ובמעקב לא רק אחר היבטים שונים הקשורים בקידום האתר בדפי תוצאות החיפוש, אלא גם בקידום המותג עצמו ברשתות החברתיות.

שירות Rank Ranger מאפשר לכם לחבר את עולם התוכן של פרופיל האינסטגרם של המותג, אל התוצאות האורגניות של המותג בדפי תוצאות החיפוש, ולנסות ולהבין האם קיימת קורלציה בין מדדים שונים המתייחסים לשני עולמות התוכן האלו.

נתחו את מגמת המעורבות של גולשים במותג שלכם

באמצעות Rank Ranger תוכלו לנתח באופן גרפי וויזואלי מגמות שונות המתייחסות לפעילות פרופיל האינסטגרם של המותג אותו אתם מקדמים. נתונים כמו מספר העוקבים בפועל אחר הפרופיל, וכן מספר הצפיות בתכנים, תגובות, תיוגים ועוד – יאפשרו לכם להבין האם התוכן החברתי שלכם עובד.

שתפו את תוצאות הקמפיין תוך שילוב אלמנטים של וידאו ותמונות

כדי לרתום את קהל הלקוחות להמשיך ולהשקיע בקידום המותג, יודע כל משווק כי חלק מן העניין הוא הנגשת המידע ללקוחות בצורה נעימה, כזו שמאפשרת ניתוח קל, מהיר ופשוט של התוצאות, תוך שימוש בנתונים ממגוון מקורות מהימנים, והצגת המגמה באופן כללי.

באמצעות Rank Ranger תוכלו לייצר דוחות משולבים, אשר כוללים גם אלמנטים של פעילות המותג בסושיאל. תוכלו לבחור דף שער לדוחות האלו, לייצר אותם בפורמט PDF ולתזמן את השליחה שלהם לקהל הלקוחות, בהתאם להעדפות שלהם.

כמו כן, תוכלו להנגיש את המידע הזה באמצעות הדשבורד המיועד ללקוח, ולהעניק הרשאות צפיה מתאימות, בהתאם לסוג הלקוח.

מעוניינים לעשות שימוש ביכולות המשופרות של Rank Ranger לשילוב המעקב אחר ביצוע פרויקט הקידום האורגני והפעילות בסושיאל, ובפרט פרופיל האינסטגרם של המותג? חשוב שתדעו, שבאמצעות הצטרפות בקישור הבא, אתם מקבלים 25% הנחה למשך חודשיים בכל רכישה של מנוי לשירות.

מלאו פרטים וקבלו סקירה מלאה על המערכת

נשמח להראות לכם את היכולות המדהימות של Rank Ranger. דוחות, פיתוח, גרפים ועוד. שלחו טופס עכשיו >>>