טוויטר

ביצועים מרכזיים של החשבון שלכם

כאנשי SEO אתם ודאי מבינים שתוצאות איכותיות בעולם הקידום האורגני, מושפעות גם מסיגנלים חברתיים שונים המתקבלים מן הרשתות החברתיות השונות. כלי ה – SEO רב העצמה של Rank Ranger יאפשר לכם לנתח את הביצועים של המותג לו אתם מספקים שירות ברשתות החברתיות עצמן, לזהות מגמות שונות בל הקשור להתפתחות השיח ברשתות האלו, לנטר את מעורבות הגולשים ולשתף באופן אפקטיבי את התוצאות האלו עם הלקוח עצמו.

איך בדיוק יוכל לעזור לכם Rank Ranger בניתוח הביצועים של פרופיל הטוויטר שלכם? מיד נפרט.

ניתוח מדדי ביצוע מעולם הסושיאל

חיברתם את פרופיל הטוויטר שלכם ל Rank Ranger? לאחר חיבור חשבון הטוויטר שלכם, תוכלו ליהנות מנתונים שיוצגו לכם ויאפשרו לכם לעקוב אחר ציוצים, עוקבים, אזכורים, הוספה למועדפים, ניהול רשימות ועוד.

אם אתם מבינים עד כמה תועלת יכול לספק לכם Rank Ranger כחלק מן המאמץ שלכם לשפר כל העת את השירות שאתם מספקים ללקוחות, חשוב שתדעו שהצטרפות לשירות תזכה אתכם ב 25% הנחה למשך חודשיים.

ניטור מגמות בטוויטר

רוצים לדעת אילו מן התכנים ברשת החברתית מייצרים באז גדול יותר? רוצים להתאים את אסטרטגיית התוכן שלכם למה שבאמת קורה ברשת החברתית? באמצעות Rank Ranger תוכלו לעקוב אחר מגמות שונות ולייצר תוכנית עבודה מגובה בנתונים, לניהול עולם התוכן שלכם.

מדידה של מעורבות גולשים בטוויטר

שירות Rank Ranger יאפשר לכם לנסות ולהבין האם מתקיימת קורלציה בין מדדים שונים, כמו ציוצים מחדש והסופה למועדפים, ובאופן כללי, להבין שהאסטרטגיה שגיבשתם בעולם התוכן של הרשת החברתית אכן עובדת.

שיתוף תוצאות

את הדוחות מלאי התובנות שתוכלו לייצר באמצעות Rank Ranger, תוכלו גם לשתף באופן מעוצב, דינמי וחדשני, תוך התאמה של הצבעים, זמני חילול הדוחות ושילוב של אוטומציה בשליחת הנתונים עטפים בדוחות ללקוחות.

רוצים גם אתם להגדיל את יכולת הניתוח של הסיגנלים החברתיים המאפיינים את הלקוחות שלכם, תוך שילוב יכולת לחלץ תובנות משמעותיות בצורה גרפית מרהיבה? כל שנותר לכם לעשות הוא להצטרף באמצעות הקישור הזה לשירות Rank Ranger ולזכות ב 25% הנחה למשך חודשיים. 

מלאו פרטים וקבלו סקירה מלאה על המערכת

נשמח להראות לכם את היכולות המדהימות של Rank Ranger. דוחות, פיתוח, גרפים ועוד. שלחו טופס עכשיו >>>