פתרונות SEO ארגוניים

שירות Rank Ranger מספק פתרון איכותי לסוכנויות קידום אשר מתקשרות במקביל מול מספר רב של לקוחות, מריצות במקביל עשרות רבות של קמפיינים, ופועלות על מנת לקדם בדפי תוצאות החיפוש עמודי אתרים עבור אלפי מילות מפתח. על הצרכים הייחודיים של סוכנויות הפועלות מול מספר רב של לקוחות, ועל הפתרונות האיכותיים שמציע עבורן שירות Rank Ranger – תוכלו לקרוא בעמוד הבא.

פתרונות מותאמים לסוכנויות קידום אתרים

באמצעות Rank Ranger תוכלו לספק שירות למגוון רחב של לקוחות, תוך שמירה על פרטיות וחיסיון העבודה מול כל לקוח, תוך הרצה של עשרות או מאות קמפיינים במקביל, ומעקב אחר אלפי מילות מפתח פעילות בזמן נתון.

אנחנו שבים ומזכירים כי אתם יכולים להצטרף כמנויים לשירות Rank Ranger שיאפשר לכם להפוך את ניהול התקשורות שלכם מול הלקוחות לאפקטיבי, מדיד, ומתודי, ובאמצעות לחיצה על הקישור הבא, תוכלו גם לקבל 25% הנחה למשך חודשיים.

דשבורד מתקדם עם דוחות ביצועים קסטומבליים

אם אתם מעוניינים לספק ללקוחות שלכם מבט על ניהולי, שיאפשר להם לזהות במהירות נקודות לשיפור ולנקודות לשימור באמצעות ניתוח מתקדם של הקמפיינים שלהם – הגעתם למקום נכון. הנה רק חלק מן היכולות שתוכלו לקבל באמצעות שימוש ב Rank Ranger:

 • דוחות ביצועיים אגרגטיביים עבור דירוגים ברמת מנוע חיפוש
 • השוואה של כלל התנועה המגיעה לאתר והתנועה האורגנית המגיעה אל האתר
 • ניתוח מטריקות שמקורן בנתונים המגיעים מן הקונסול של גוגל
 • ניתוח נתונים המתייחסים להשלמת מטרות הקמפיינים, כפי שהוגדרו באנליטיקס
 • מעקב אחר הביצועיים של צוותים פנימיים בסוכנות תוך יכולה השוואה של נתוני הקמפיינים השונים שלהם
 • ניטור וניתוח ביצועים ברמת מילת המפתח ומנוע החיפוש

חיתוך מצב רבעוני

על מנת להתאים את הדוחות המופקים משירות Rank Ranger לתהליכים העסקיים של לקוחות הסוכנות, מאפשר Rank Ranger לסוכנויות קידום להפיק ללקוחות דוח רבעוני, אשר מסכם את ההתקדמות שלהם במסגרת הקמפיין.

באמצעות טבלה עם ערכים מעוצבים וסולמות צבע היררכיים, תוכלו לזהות את המגמות השונות, להבין האם חלה התקדמות או הרעה בביצועים של הקמפיין, ולמקד את המאמצים של הסוכנות באזורים בהם נדרש שיפור משמעותי בביצועים של אתר הלקוח. 

דוח נראות המותג ברשת

כלי ה - SEO מבית Rank Ranger הוא כלי איכותי שיוכל לסייע לכם לנתח בצורה גרפית את ביצועי המותג ברשת. הנה כמה מן היכולות המתקדמות שלו בתחום הזה:

גרפים מתקדמים עם מטריקות למעקב אחר המותג ברשת

תוכלו לעשות שימוש ב Rank Ranger גם על מנת לקבל נתונים סיכומיים ומפולחים באשר לחיפושים ותוצאות חיפוש הכוללות את שם המותג ברשת. כמו כן, תוכלו לקבל מידע אודות מגמות, ולהבין האם המותג מחזק את כוחו ברשת, או שהסנטימנט השלילי הוא זה שתופס חלק נכבד מן השיחה אודות המותג ברשת.

גרפים מתקדמים עם מטריקות למעקב אחר המותג ברשת

ניתוח תוצאות המותג בדפי תוצאות החיפוש עבור חיפושים ממותגים

חיפושים הכוללים את שם המותג הם אינדיקציה מצוינת שיכולה לסייע לכל בית עסק להבין האם קהל היעד מכיר אותו ואת השירותים שהוא מספק, ועד כמה הוא חזק ברשת.

באמצעות Rank Ranger תוכלו לקבל מידע אודות 20 התוצאות הראשונות במנוע החיפוש, ולהבין איזה חלק מהן תופס המותג כאשר מתייחסים לחיפושים הכוללים את שם המותג. כמו כן, תוכלו לנתח את רמת הנראות של המותג במנוע החיפוש עבור חיפושים נוספים.

ניתוח תוצאות המותג בדפי תוצאות החיפוש עבור חיפושים ממותגים

חיתוך מצב עבור דירוגים של חיפושים ממותגים

תוכלו לעשות שימוש ב Rank Ranger, בין היתר על מנת לקבל חיתוך מצב, להכיר את נתוני הנראות של המותג ברשת, לשמור אותן, ולתחקר אותן שוב בעתיד בהתאם לצורך.

חיתוך מצב עבור דירוגים של חיפושים ממותגים

גישה ל - APIs שמאפשרים נגישות למידע ניהולי

כלי ה – SEO של Rank Ranger מאפשר לארגונים וחברות גדולות לעשות שימוש במגוון APIs, אשר מאפשרים גישה לדאטה מהימן. באמצעות הגישה הזאת, יכולים ארגונים להתאים את האופן שבו מוצגים ומנותחים נתונים, לתהליכי העבודה הייעודיים אצלם פנימה, בעסק.

הנה חלק מן המידע שתוכלו לחלץ באמצעות גישה ל – API:

מקורות מידע המתייחסים לדירוגים ולנפח חיפושים:

 • Rank Stats – סטטיסטיקות אודות דירוגים
 • Average Rank – דירוג ממוצע
 • Market Reach – נראות ברשת

פעולות ניהוליות כמו גיבוי, יצוא ויבוא של נתוני קמפיינים.

גישה לתובנות בתחום ה – SEO:

 • Rank Top 50 – חמישים תוצאות החיפוש המובילות
 • Rank Top 100 – מאה תוצאות החיפוש המובילות
 • Google Suggested Search – מידע משירות Google Suggest אשר מציע חיפושים נוספים שיכול לבצע הגולש
 • Google Related Search – מידע מתוצאות חיפוש נוספות
 • Google SERP Features – מידע אודות תוצאות עשירות

שירותים מיוחדים ללקוחות

כמי שמשרתים לקוחות ארגוניים גדולים, Rank Ranger  מספקת לכם מגוון רחב של כלים ויכולות, במטרה לשפר את התקשורת שלכם מול לקוחותיכם, ולוודא כי רק מי שאמור לגשת למידע, אכן בעל נגישות כזאת למידע הזה. הנה כמה מן השירותים המיוחדים ש Rank Ranger מספקת ללקוחותיה: 

מנהל לקוח ייעודי

מנהל לקוחות ייעודי יצטרף למאמץ השיווקי של העסק, בכמה אופנים:

 • הוא ילמד את העסק, את המטרות של הקמפיין ואת הצרכים של העסק.
 • הוא יספק שירות VIP ואישי
 • הוא יסייע לכם במעבר חלק משירות אחר עליו אתם מנויים.
 • ילווה אתכם במהלך שדרוגים וינחה אתכם כיצד לפעול.
 • יעדכן אתכם בדבר תכונות חדשות ויכולות מתקדמות חדשות של המוצר.
 • יסייע לכם בהכשרה מתמשכת.

ניהול זהויות והרשאות

בתחום ניהול הזהויות וההרשאות, יספק לכם Rank Ranger את היכולות הבאות:

 • הענקת הרשאות לקבוצות עובדים בעלי עניין – למשל עובדי וספקים, מנהלים ועובדי וכו'.
 • יכולת לשייך למשתמש ספציפי הרשאה ספציפית
 • יכולת להגדיר תפקיד של ראש צוות, לצורך ניהול מיטבי

לוגים וניטור על פעילות בחשבון

ניהול לוג הוא בקרה חשובה, שתפקידה לסייע בתחקור תהליכים, תקלות או אירועי אבטחת מידע. בהקשר הזה, Rank Ranger תסייע לכם, בין השאר:

 • לנטר את הפעילות בחשבון מסוים, אשר מתבצעת באמצעות מספר משתמשים שונים
 • לנטר את שעות הפעילות של עובדים, זמן הלוגין שלהם, יצירה והסרה של משתמשים
 • מיקוד במשתמשים ספציפיים לצורך ניתוח הפעילות שלהם בצורה ספציפית
 • ייצוא לוג הפעילות לקבצים בפורמטים מקובלים

אם אתם סוכנות קידום אשר מציעה את שירותיה לארגונים גדולים וחברות בינוניות, Rank Ranger הוא הכלי האולטימטיבי שיסייע לכם במקסום תוצאות הקידום ובמתן שירות לא פחות ממעולה לקהל הלקוחות שלכם. באמצעות לחיצה על הקישור הבא, תוכלו גם ליהנות מ 25% הנחה למשך חודשים, בהצטרפות לשירות.

פיצ'רים נוספים

בכל הקשור לארגונים וחברות – Rank Ranger מציעה חבילות תוכן מורחבות, אשר כוללות מידע נוסף על זה שמוצע ללקוחות פרטיים:

חיפושים מיוחדים

חיפושים מיוחדים

חבילת התוכן המוצעת לארגונים גדולים כוללת עולמות תוכן נוספים על אילו המסופקים ללקוחות פרטיים, ובפרט עולמות התוכן של Google Jobs, Baidu, Yandex, Atlas ועוד.

ארכוב, הקפאה והפשרה של חשבון

ארכוב, הקפאה והפשרה של חשבון

על מנת לוודא כי המידע נשמר עבורכם גם כאשר אין לכם צורך במעקב יומיומי עבור תוצאות הקמפיין, מאפשר לכם Rank Ranger לבצע הקפאה והפשרה של קמפיינים.

תגיות ניהול למילות מפתח

תגיות ניהול למילות מפתח

באמצעות תגיות חכמות תוכלו לקבץ מילות מפתח יחד, ולעקוב בצורה אפקטיבית יותר אחר התוצאות המתייחסות אליהן. כל זאת בכפוף להרשאות אשר הענקתם למנהלי הפרויקטים בהתאמה.

גרף תובנות עבור הארגון

גרף תובנות עבור הארגון

תוכלו לקבל מידע אודות דפי תוצאות החיפוש והביצועים של המותג בהן, בפריסה גיאוגרפית רחבה ולאורך זמן.

ניהול אינטגרציות עם ספקים צד שלישי

ניתוח מתקדם של דאטה

כאשר מדובר בלקוח שמאחוריו עומדת תשתית גדולה של טכנולוגיה ופיתוח – הוא יוכל להיעזר ביכולות המתקדמות שמציע Rank Ranger, על מנת למקסם את הביצועים של העסק, ולהכיל את היכולות המתקדמות שמציע שירות ה – SEO, בתהליכים הפנימיים של החברה.

שירות Rank Ranger מאפשר לכם לנתח ביעלות את תוצאות ביקורות ה – SEO שהרצתם על האתר, ולייצר תובנות משמעותיות להמשך הדרך. בהקשר הזה, תוכלו להבין האם מתקיימת קורלציה בין התיקונים השונים שתבצעו ובין הדירוגים לאורך זמן.

הרחבת מידע המתקבל מן הקונסול של גוגל

שירות Rank Ranger מאפשר לכם לנתח את המידע המתקבל מן הקונסול של גוגל, ומתייחס לקליקים, חשיפות, שיעורי הקלקה ומיקום ממוצע, וכל זאת בצורה גרפית איכותית, מזמינה ואפקטיבית.

תוכנית הפיתוח השיתופי

שירות Rank Ranger מציע לכם מגוון רחב של ווידג'טים לשימוש במחולל הדוחות, אשר יכולים לכלול מידע עשיר מעולמות תוכן שונים, כמו תנועה, דמוגרפיה, ומודעות ממומנות, וכל זאת תוך שימוש בצבעים שונים, ויכולת חילול דוחות בפורמט PDF, שניתן לניהול, שליחה והפצה. אלו כמה מעולמות התוכן המרכזיים בהם ניתן להטמיע ווידג'טים שונים:

תוכנית הפיתוח השיתופי: כחלק מתפיסת העולם שלה, מציעה Rank Ranger לארגונים להשתתף באופן אקטיבי בצוותי הפיתוח שלה, תוך מתן התייחסות לצרכים שעולים מן השטח, ובניסיון למצוא פתרונות טכנולוגים שיתנו מענה איכותי לצרכים האלו.

שירותי תמיכה בארגונים: כארגון גדול, תוכלו לקבל מ Rank Ranger תמיכה בשורה ארוכה של עולמות תוכן: חשבות ותשלומים, שדרוגים וניהול קיבולת, שירות לקוחות אנושי, מנהל לקוח אישי אשר ילווה את הארגון עד להצלחה, וניטור פרואקטיבי של ביצועי הלקוח.

שימוש בווידג'טים מתקדמים

שירות Rank Ranger מציע לכם מגוון רחב של ווידג'טים לשימוש במחולל הדוחות, אשר יכולים לכלול מידע עשיר מעולמות תוכן שונים, כמו תנועה, דמוגרפיה, ומודעות ממומנות, וכל זאת תוך שימוש בצבעים שונים, ויכולת חילול דוחות בפורמט PDF, שניתן לניהול, שליחה והפצה. אלו כמה מעולמות התוכן המרכזיים בהם ניתן להטמיע ווידג'טים שונים:

הטבלה הבאה בנויה בסדר הבא:

סוג שירותים

שירותים בתמיכה בסיסית

שירותים בתמיכה מתקדמת

חשבונות ותשלומים

האפשרות להרשם אונליין ולבצע תשלום מחזורי באמצעות PayPal או BlueSnap לצורך חיוב כרטיסי אשראי.

תמיכה מורחבת לארגונים תאפשר לכם מגוון רחב יותר של אפשרויות תשלום, כולל ביצוע ידני של התשלום לצורך הכנות מקדימות, והתממשקות למערכים הפנימיים בארגון.

שדרוגים וניהול הקיבולת

באמצעות הרשמה לחבילת התמיכה הבסיסית, תוכלו לשדרג את החבילה בה אתם נמצאים באופן ידני ולהתאים אותה לצרכים הדינמיים שלכם.

חבילת התמיכה המורחבת לארגונים תאפשר לכם לקבל שירות ניהול VIP, שיבטיח לכם ניטור שוטף של החבילה בה אתם נמצאים, תוך מקסום היכולות שלה, ומעבר ככל הנדרש בין החבילות, על מנת לאפשר לכם לנטר ולעקוב אחר כל מילות המפתח הנדרשות.

שירות הלקוחות האנושי

חבילת התמיכה הבסיסית תאפשר לכם לקבל שירות תמיכה באמצעות תיעוד או התקשרות במייל, וזאת בימים שני עד חמישי.

חבילת התמיכה המורחבת תאפשר לכם ליהנות בנוסף לכל אלו גם לתמיכה טלפונית באמצעות עגלי תמיכה נוספים בהתאם לחומרת הבעיה בה נתקלתם, וכן פגישות עם נציג אנושי בהתאם לצורך.

מנהל לקוחות אישי

חבילת התמיכה המורחבת תאפשר לכם ליהנות מליווי צמוד של מנהל לקוח אישי, אשר מכיר את היעדים של הארגון מקבל השירות, מכיר את הנפשות הפועלות, ומכיר את פערי הידע שעבורם נדרשת תוכנית אימון והדרכה.

הניטור הפרואקטיבי של ביצועי הלקוח

Rank Ranger הגדילה לעשות והיא תסייע לכם באופן יזום להשיג את מטרותיכם בפרויקט הקידום, תוך ניטור מתמשך של הביצועים השוטפים ומעקב אחר פרמטרים חשובים שהוגדרו מראש.

מלאו פרטים וקבלו סקירה מלאה על המערכת

נשמח להראות לכם את היכולות המדהימות של Rank Ranger. דוחות, פיתוח, גרפים ועוד. שלחו טופס עכשיו >>>