ביצועי המותג

גלו עולם שלם של תוצאות חיפוש

אחד האלמנטים החשובים ביותר בכל פרויקט SEO הוא הנראות של המותג ברשת, וכן כמות החיפושים הישירים על שם המותג הזה. הסיבה לכך היא ברורה: אם אתם רוצים להעניק למנועי החיפוש את הרושם שאתם מנהלים מותג חזק ומצליח, כזה שהוא יציב מבחינה פיננסית ומסוגל להעניק שירות איכותי ללקוחותיו ומענה איכותי לא פחות לגולשים אשר עושים שימוש במנועי החיפוש, הרי שמידת ההיכרות של גולשים עם המותג שלכם מלכתחילה משחקת כאן תפקיד בהחלט חשוב.

נהלו את המותג שלכם ברשת

שירות Rank Ranger יאפשר לכם לנטר באופן יומי את הביצועים של העמודים הממותגים שלכם בדפי תוצאות החיפוש של מנועי החיפוש, כולל דפי הנחיתה אליהם מובלים גולשים, תוצאות מגוגל מפות, דפי פייסבוק של המותג אשר עולים בתוצאות החיפוש, דף הלינקדאין של החברה, פרופיל הטוויטר של החברה, הדף העסקי של החברה בשירות Google Plus, חשבון ה Pinterest של החברה, דפי ויקיפדיה אודות המותג, ומקורות מידע המכילים חוות דעת מומחים אודות המותג שאחרי הביצועים שלו אתם עוקבים.

שירות Rank Ranger עוזר לכם לנטר את הביצועים של המותג ברשת, ואת איכות הנראות שלו במנועי החיפוש, ברשתות החברתיות ובאזורים משלימים אחרים. אם אתם מעוניינים לרתום את העצמה של Rank Ranger לטובת קידום הפרויקטים שלכם, לחיצה על הקישור הבא תאפשר לכם ליהנות מ 25% הנחה למשך חודשיים.

מבט מתכלל על תוצאות החיפוש המתייחסות למותג

באמצעות ווידג'ט ייעודי שתשלבו בדוחות, תוכלו להציג מידע אודות התפלגות הדירוגים המתייחסים לשם המותג שלכם, להרכבי תוצאות החיפוש מבחינת סוג התוצאה המוצגת בדף, וכן למגמות השונות המאפיינות את היקפי החיפושים והצגת התוצאות בהתאם.

כמו כן, באמצעות Rank Ranger תוכלו להציג עבור מילות המפתח השונות אחריהן אתם עוקבים, מתי עמודי האתר הרלוונטי מוצגים בעמוד הראשון של דפי תוצאות החיפוש, ומהי התפלגות המקומות 0-20.

בנוסף, Rank Ranger יספק לכם תמונת מצב עדכנית שבאמצעותה תוכלו להבין מי מהמתחרים שלכם היה ממוקם באיזה מקום, בתאריך מסויים, וזאת כדי ללמוד לעומק ובצורה מקיפה יותר את סביבת התחרות.

גבשו תובנות אודות סביבת התחרות

כלי ה – SEO של Rank Ranger יאפשר לכם להבין טוב יותר כיצד נראית סביבת התחרות שלכם וזאת באמצעות הצגת נתונים אודות טייטלים, תיאורים, ומודעות ממומנות הממוקמים בדפי תוצאות החיפוש.

שתפו בהצלחה

את כלל הנתונים שתקבלו מן הדוחות השונים המתייחסים לעולם המותג של הלקוח, תוכלו לשתף עם הלקוח באמצעות קובץ PDF תקופתי שיחולל וישלח ללקוח באופן אוטומטי.

השתכנעתם שבכל הקשור למעקב אחר ביצועי המותג ברשת Rank Ranger הוא כלי מוביל שמרחיב באופן משמעותי את היכולות שלכם? באמצעות הקישור הבא תוכלו לקבל 25% הנחה למשך חודשיים בכל רכישה של מנוי לשירות.

מלאו פרטים וקבלו סקירה מלאה על המערכת

נשמח להראות לכם את היכולות המדהימות של Rank Ranger. דוחות, פיתוח, גרפים ועוד. שלחו טופס עכשיו >>>