ניתוח ביצועים

פרויקט קידום אתרים אפקטיבי הוא פרויקט שעומד ביעדים שנקבעו לו ואף חוצה אותם. אולם, כיצד יודעים מנהלי הפרויקט בשלבים הראשונים שלו, שהוא מתקדם בכיוון הנכון? איך הם יודעים שההשקעה המבוצעת מובילה את העסק אל עבר היעדים העסקיים שלו?

לשם כך, מגדירים, בדרך כלל, לפני היציאה לדרך בתהליך הקידום, מדדי ביצוע, או בעגה המקצועית KPIs. שירות Rank Ranger יסייע לכם לעקוב אחר ה – KPIs השונים שהגדרתם, וללמוד האם פרויקט הקידום נמצא בכיוון הנכון.

מדידת החזר ההשקעה

באמצעות דשבורד ייעודי, תוכלו לעקוב אחר הביצועים של הקמפיינים השונים, ולהבין, האם הם מחזירים את ההשקעה שלכם בהם. בתוך כך, תוכלו לנתח באופן מעמיק מדדים שונים המתייחסים לקמפיינים האלו, לבחון את התנועה המגיעה לאתר באמצעות נתוני אנליטיקס ברמה חודשית ואף שנתית, ולאתר קורלציות בין מדדים שונים.

כך, לדוגמא, תוכלו להבין האם השקעה בקידום מודעה ממומנת מסוימת, מייצרת גם טראפיק לאתר, מגדילה את כמות ההמרות, והופכת יותר גולשים ללקוחות משלמים.

אנחנו מזכירים כי באמצעות לחיצה על הקישור הבא, תוכלו ליהנות מהצטרפות לשירות המתקדם של Rank Ranger, וליהנות מ 25% הנחה למשך חודשיים.

מדידה על פי פילוח סקטורים

מדידה איכותית באמת היא מדידה אשר עושה שימוש בפילוח של נתונים ומבודדת משתנים בהתאם. Rank Ranger יאפשר לכם לנתח את הטראפיק המגיע לאתר בהתאם לצרכים שלכם: ניתוח של תנועה המגיעה ממחשבים אל מול תנועה המגיעה ממכשירים ניידים, פילוח תנועה ישירה, לעומת תנועת חיפוש אורגני, תנועת חיפוש מול תנועת הפניה, מבקרים חוזרים מול מבקרים חדשים ועוד.

על מנת שמדידה תהיה אפקטיבית, אתם צריכים להבין כיצד המדדים מושפעים מחיתוכים שונים, זאת, בין היתר, על מנת לבנות תוכנית קידום מעשית.

מיפוי מודעות ממומנות איכותיות

שירות Rank Ranger יסייע לכם למפות את המודעות עם הביצועים הטובים ביותר וזאת על מנת ללמוד על המאפיינים שהופכים מודעה לאפקטיבית. באמצעות Rank Ranger תוכלו להבין טוב יותר מה עובד טוב ומה פחות בעולם הקידום הממומן.

שיתוף תובנות

ניתוח הביצועים (ניתוח KPIs) משתקף הן בדשבורדים המוצגים ללקוחות, והן באמצעות דוח PDF שניתן לחולל מן המערכת ולשלוח לקהל הלקוחות שלכם. בצורה כזאת, הלקוחות שלכם נשארים כל העת עם יד על הדופק, ומסוגלים לעקוב אחר התקדמות הפרויקט, בהתאם למדדי הביצוע השונים שהגדירו בתחילת הדרך.

מבינים עד כמה שירות Rank Ranger יכול לסייע לכם בהנגשת נתונים קלה ופשוטה ללקוחות שלכם? בהצטרפות באמצעות הקישור הזה, תוכלו לרכוש מנוי לשירות ולקבל 25% הנחה למשך חודשיים. בהצלחה.

מלאו פרטים וקבלו סקירה מלאה על המערכת

נשמח להראות לכם את היכולות המדהימות של Rank Ranger. דוחות, פיתוח, גרפים ועוד. שלחו טופס עכשיו >>>