ניהול נתונים

דשבורד מעקב ביצועים מתכלל

בסופו של יום, הדרך האמיתית למדוד הצלחה של פרויקט קידום אתרים היא באמצעות הגדרת KPis סדורים ותוך שימוש והסתמכות על נתונים. לכל עסק ישן מטרות מלו, ודרכים שונות להשיג אותן. ישנם עסקים שעושים שימוש באתר על מנת לבצע מכירות אונליין, ועסקים אחרים בוחרים לעשות שימוש באתר רק כערוץ יצירת קשר ראשוני עם הלקוח. כלי ה – SEO מבית Rank Ranger מאפשר לכם להסתכל על פרויקטי קידום אתרים כמכלול, ולנסות להבין כיצד נראית התמונה הגדולה. באמצעות Rank Ranger תוכלו לתכנן ולבנות דשבורדים שיספקו לכם את תמונת הקידום הגדולה, ויעזרו לכם להבין האם הפרויקט נמצא בכיוון הנכון ומשיג את יעדיו. אילו ניתוחים תוכלו לעשות? בואו נצלול פנימה.

אגב, רגע לפני שאנחנו ממשיכים, אם אתם רוצים להתנסות ב – Rank Ranger, לחיצה על הקישור הבא, תאפשר לכם לרכוש מנוי לשירות ולקבל 25% הנחה למשך חודשיים. שווה, לא?

ניתוח מידע מנתונים ומדידות

באמצעות Rank Ranger תוכלו לאסוף, לקבץ ולנהל מידע באופן אגרגטיבי, על מנת לעקוב אחר התמונה הגדולה. נתונים כמו מספר מילות המפתח שמדורגות בעמוד הראשון של תוצאות החיפוש, העמוד השני והעמוד השלישי, דירוג ממוצע משוקלל של מילות מפתח, ציון הנראות של עמודי האתר בדפי תוצאות החיפוש, פילוח תנועת הגולשים באתר לתנועה כללית ותנועה אורגנית, וכן נתונים אודות שאילתות, קליקים ומופעים בדפי תוצאות החיפוש הנלקחים מן הקונסול של גוגל  – כל אלו יאפשרו להנהלה הבכירה לבחון את הנתונים ולהתרשם האם פרויקט הקידום מתבצע בהתאם ליעדים שהוגדרו ומשיג את מטרותיו.

מדידה ודיווח של KPIs

כלי ה – SEO של Rank Ranger יאפשר לכם לייצר מדדים שונים לנמענים שונים, כך שכל נמען יוכל לקבל התייחסות לנתונים החשובים לו. באמצעות מנגנון ה – White Labeling, תוכלו ליצור דוחות מותאמים אישית, ולשלוח אותם באופן תקופתי לגורמים הרלוונטיים. תוכלו לעשות זאת באמצעות חילול PDF אחת לתקופת זמן שנקבעה מראש, או באמצעות הרשאות שתעניקו למשתמשים שונים, אל ה – Client Dashboard.

אם עוד לא התנסיתם בשירות הנהדר של Rank Ranger, אנחנו יותר מממליצים לכם לעשות זאת. בהצטרפות דרך הקישור שלנו, תוכלו ליהנות מ 25% הנחה למשך חודשיים.

מלאו פרטים וקבלו סקירה מלאה על המערכת

נשמח להראות לכם את היכולות המדהימות של Rank Ranger. דוחות, פיתוח, גרפים ועוד. שלחו טופס עכשיו >>>