דו"ח לקוח

חברו את הלקוחות לתוצאות זמן אמת

אולי הפיצ'ר החשוב ביותר שמספק לכם כלי ה – SEO רב העוצמה של Rank Ranger, הוא היכולת לחולל דוחות מותאמים אישית ללקוחות שלכם בלחיצת כפתור. אם אתם רוצים להעניק ללקוח את ההרגשה שהוא חשוב לכם, ושהוא מקבל שירות מסוכנות מקצועית, שמייצרת עבורו דוחות מוקפדים ונקיים, אשר כוללים את הלוגו שלו כחלק בלתי נפרד מן הדוח, Rank Ranger והיכולות המתקדמות שלו בתהליכי דיווח משוכללים, הוא בדיוק כלי ה – SEO האולטימטיבי עבורכם.

דשבורד מותאם אישית ללקוח

שירות Rank Ranger מאפשר לכם ליצור דוחות מותאמים אישית ללקוחות, ולהנגיש להם נתונים באמצעות קישור ייעודי לדשבורד שיצרתם עבורם. תוכלו להתאים לכל לקוח בדיוק את הרכיבים שמעניינים אותו כחלק מן הדשבורד, ולשלב את הלוגו שלו ואת צבעי המותג שלו, באופן מובנה.

אנחנו מזכירים, כי באמצעות הקישור הזה, תוכלו לרכוש מנוי לשירות Rank Ranger, שיספק לכם יכולות משופרות בתקשורת השוטפת מול הלקוח, ולקבל 25% הנחה למשך חודשיים.

ניהול הרשאות הדוק

לכל לקוח, כאמור, מנוהל דשבורד משלו, ותוכלו להחליט כיצד אתם מייצרים ללקוח הזה גישה לדשבורד הספציפי המיועד לו. תוכלו לבחור בין גישה פתוחה, גישה מאובטחת וגישה המיועדת לדומיין הספציפי בלבד. כך, למעשה, תוכלו לתכלל את השירות ולהעניק אותו לארגונים וחברות בהם נושא ניהול ההרשאות הוא מוקפד, וישנם נציגים קבועים שעובדים מולכם, ולעומתם ארגונים שבהם צוותי העבודה מתחלפים, ומטעמי נוחות, מעדיפים ניהול הרשאות מוקפד פחות.

פתרון כולל ליצירת פרסונליזציה בחילול דוחות

רוצים להעלות את היחסים שלכם עם הלקוחות שלב אחד מעלה? הדשבורדים של Rank Ranger יאפשרו לכם להנגיש ללקוחות דוחות על פי הצורך שלהם, ולשקף, למעשה, את הנתונים שמנהל Rank Ranger, בדיוק עד למידת ההרשאה שאתם מעוניינים להעניק להם. כך תוכלו בפועל לבצע דיפרנציאציה בין לקוחות בתחילת דרכם, המעוניינים בנתונים כלליים על תהליך הקידום, ולקוחות מנוסים ומתקדמים, שיהיו מעוניינים בחיתוכים מאוד מסוימים של הנתונים המונגשים להם.

חילול דוחות בשילוב שם הדומיין של הלקוח

כדי שלא רק תספקו שירות מקצועי, אלא גם תיראו מקצועיים, Rank Ranger מאפשרת לכם לחולל דוחות מותאמים ללקוח כחלק אינטגרטיבי משם הדומיין של הלקוח. בצורה כזאת, הלקוח ניגש לכתובת מוכרת, ידועה, ומרגיש שהשירות שהוא מקבל מכם הוא איכותי ומותאם לצרכים שלו.

גישה מרוכזת לדשבורדים של כלל הלקוחות על פי היררכיה

במערכת היחסים שלכם עם הלקוחות, ייתכן שתירצו להעמיד לרשותם מנהלי פרויקטים שיישארו איתם בקשר רציף. מנהל פרויקט מטעמכם סביר שיהיה בקשר עם מספר לקוחות במקביל, ולכן שירות Rank Ranger כולל מנגנון שמאפשר קיבוץ של לקוחות תחת מנהלי פרויקט, עם מערך הרשאות תואם ותומך בהיררכיית העבודה הזאת.

כמו כן, כדאי לדעת ששירות Rank Ranger יאפשר לכם בכל עת להעביר לקוחות ממנהל לקוחות אחד לאחר, ולאשכל אותם מחדש. בצורה כזאת, תוכלו להיות קשובים לבקשות הלקוחות שלכם ולתמוך בצרכים המשתנים שלהם, ללא כל מאמץ מיוחד מצידכם.

שירות Rank Ranger מאפשר לכם תקשורת בראש שקט עם קהל הלקוחות שלכם, ומשנה את הדרך שבה אתם מדווחים להם אודות הביצועים של פרויקט הקידום. במקום לעמול קשה אחת לחודש על מנת לרכז את כלל הנתונים החשובים ללקוח, אתם מאפשרים ללקוח גישה מלאה לדו"ח SEO מלא, לנתונים שמעניינים אותו ביוזמתו, מתי שהוא נדרש לנתונים, ללא תלות בכם.

תצורת העבודה הזאת מגבירה את האמון שרוחש כלפיכם הלקוח, ומייצרת מערכת יחסים אפקטיבית יותר בינכם ובין הלקוח, שצפויה להימשך זמן רב יותר.

אם התרשמתם מן היכולות של Rank Ranger בתחום הנגשת המידע ללקוחות פרויקט הקידום, אנחנו מזמינים אתכם להצטרף לשירות באמצעות הקישור הבא, ולקבל 25% הנחה למשך חודשיים בכל רכישה של מנוי לשירות Rank Ranger.

מלאו פרטים וקבלו סקירה מלאה על המערכת

נשמח להראות לכם את היכולות המדהימות של Rank Ranger. דוחות, פיתוח, גרפים ועוד. שלחו טופס עכשיו >>>