דירוגי SEO מקומיים

אחד האתגרים המרכזיים איתם מתמודדים הלקוחות שלכם, הוא העובדה שהם ניצבים לא רק מול סביבת תחרות אינטרנטית, אלא גם מול סביבת תחרות לוקאלית. עסקים אשר מבססים את הפעילות שלהם על תשתית של סניפים פיסיים, זקוקים לשירותים שלכם על מנת להבין שהביצועים שלהם במנועי החיפוש בכלל, ומנוע החיפוש של גוגל בפרט, מייצרים להם תנועה איכותית של גולשים, אשר מביעים עניין הן בשירותים ובמוצרים, והן במיקום הגיאוגרפי שבו פועל בית העסק.

הפתרון השלם והמלא למעקב אחר ביצועי SEO לוקאלי

שירות Rank Ranger מספק לכם מעטפת שלמה שבאמצעותה תוכלו לעקוב, לנטר ולדווח עבור הלקוחות שלכם על הביצועים של המותג שלהם במנועי החיפוש, בכל הקשור לתוצאות של חיפושים עם מאפיינים לוקאליים. שירות Rank Ranger מעניק לכם את כל הכלים הדרושים לכם כדי להצטיין בביצועים של תוצאות החיפוש עבור ביטוי חיפוש עם מאפיינים מקומיים. באמצעות Rank Ranger תוכלו להבין היטב כיצד נראית סביבת התחרות של הלקוחות שלכם בעולם החיפושים הלוקאליים, ולגבש את האסטרטגיה המתאימה על מנת לייצר ביצועים איכותיים לאורך זמן.

אופטימיזציה לביצועי מנוע החיפוש עבור חיפושים מקומיים

שירות Rank Ranger מאפשר לכם להגדיר את המיקום הגיאוגרפי שבו פועל הלקוח שלכם, ולקבל את התמונה המלאה אודות הביצועים של המותג שלו בכל הקשור לחיפושים מקומיים. במקרה שהלקוח שלכם פועל באמצעות סניפים במיקומים שונים במקביל, תוכלו להגדיר את כלל המיקומים האלו במסגרת קמפיין Rank Ranger אחד, על מנת לקבל תמונה כוללת ואיכותית.

אופטימיזציה לביצועי מנוע החיפוש עבור חיפושים מקומיים

תוצאות חיפוש מקומיות

חיפושים בעלים מאפיינים מקומיים מייצרים לרוב במנוע החיפוש של גוגל תבנית תוצאות המיועדת לעסקים מקומיים, או בשמה המקצועי Local Pack. שירות Rank Ranger מייצר לכם סנאפשוטים שיאפשרו לכם לעקוב אחר ביצועי ה - Local Pack של הימים האחרונים עבור ביטויי חיפוש רלוונטיים.

תוצאות חיפוש מקומיות

חיפוש בעל מאפייני מיקום

שירות Rank Ranger יספק לכם דוחות עשירים בתוכן וגרפים מרהיבים, שיאפשרו לכם לעקוב אחר ביצועי חיפוש מקומיים באמצעות Local Finder.

חיפוש בעל מאפייני מיקום

שירות גוגל מפות

מעוניינים להבין כיצד מתפקד מותג הלקוח בשירות גוגל מפות? תוכלו לבצע מעקב יומי, שבועי או חודשי באמצעות Rank Ranger ולהבין טוב יותר כיצד ממוקם הלקוח שלכם אל מול סביבת התחרות.

שירות גוגל מפות

Rank Ranger מספקת באופן שוטף לעסקים רבים מענה כולל ואיכותי, שעוזר להם להבין טוב יותר את הסביבה בה הם פועלים. מעוניינים גם אתם להכיר את האיכויות השונות שמציע השירות הנהדר הזה? לחיצה כאן תאפשר לכם ליהנות מ 25% הנחה למשך חודשיים בהצטרפות לשירות.

חזקו את מאמצי ה - SEO שלכם

כדי להצליח ולייצר ביצועים איכותיים לאורך זמן, ולבלוט אל מול המתחרים הלוקאליים שלכם, תצטרכו להשקיע זמן ומשאבים. שירות Rank Ranger יעזור לכם לפשט את התהליך, בין היתר באמצעות הפעולות הבאות:

מעקב אחר דירוגים של ביטויי מפתח עם מאפיינים לוקאליים

כאן תוכלו ליהנות ממגוון רחב של דוחות ביצועים שמציע לכם Rank Ranger כדי להבין את תמונת הדירוגים של המותג אחריו אתם עוקבים מהיבטים של לוקאליזציה.
למידע נוסף >>>

מעקב אחר דירוגים של חיפושים המבוצעים ממכשירי מובייל

שירות Rank Ranger מתממשק למגוון רחב של אפליקציות לניהול שיחות, ויעזור לכם להבין האם התנועה הלוקאלית אליה אתם מכוונים את המאמצים שלכם אכן מייצרת שיחות נכנסות בכמות הדרושה.
למידע נוסף >>>

ניטור של קישורים נכנסים עם מאפיינים לוקאליים

מעקב אחר פרופיל הקישורים של הלקוח הוא חלק בלתי נפרד מעבודת ה - SEO, בטח ובטח כאשר מדובר בקישורים בעלי מאפיינים לוקאליים. שירות Rank Ranger יסייע לכם לצלוח גם את המשימה הזאת.
למידע נוסף >>>

דוחות אגרגטיביים של קמפיינים חוצי פלטפורמות

באמצעות Rank Ranger תוכלו לייצר דוחות ביצועיים ומתכללים, שיספקו לכם תמונה אגרגטיבית של הביצועים הלוקאליים שלכם כתוצאה מן הפעילות של הלקוח במגוון ערוצים במקביל.
למידע נוסף >>>

דוחות ביצועים עבור שירות גוגל לעסק שלי

חשוב יהיה להבין זאת היטב: ככל שגוגל משנה את הדרך שבה היא מציגה לגולשים העושים במנוע החיפוש את תוצאות החיפוש הלוקאליות, כך גם נדרשים אותם בעלי עסקים או מי שמנהל עבורם את הקמפיין, לתמונה ברורה יותר של הביצועים של המותג במנוע החיפוש. שירות Rank Ranger יאפשר לכם בהקשר הזה להבין טוב יותר את התמונה, בין היתר מן ההיבטים הבאים:

איך לקוחות מוצאים אתכם בגוגל?

האם לקוחות שהגיעו אליכם כתוצאה מתנועת חיפוש, חיפשו אחר שם המותג שלכם? האם אחר שם המוצר או השירות? האם חיפשו שם של קטגוריית מוצרים? Rank Ranger יסייע לכם להבין איזו אינטראקציה ביצעו הגולשים עם מנוע החיפוש על מנת להגיע אליכם, ומה, למעשה, הניע אותם.

היכן לקוחות מוצאים אתכם בגוגל?

גם כאן Rank Ranger תעמוד לעזרתכם, בין היתר, על מנת שתוכלו להבין האם לקוחות מצאו את השירות הרלוונטי באמצעות תנועת חיפוש, או באמצעות שירות מפות של גוגל.

מעקב אחר פעולות שמבצעים הגולשים

אינטראקציה של גולשים עם בית העסק הרלוונטי יכולה לבוא לידי ביטוי באמצעות פעולות שונות, כמו יצירת קשר טלפוני, בקשה להוראות הכוונה לסניף הקרוב ועוד. Rank Ranger יאפשר לכם להבין אילו מן הפעולות שביצעו הגולשים הביאה אותם אליכם (או אל הלקוחות שלכם, כמובן).

מעקב אחר שיחות ברזולוציה יומית ושעתית

מעוניינים לדעת באילו ימים בשבוע בית העסק מקבל יותר שיחות? רוצים לזהות את שעות העומס על המוקד הטלפוני? Rank Ranger יספק לכם דוחות גרפיים איכותיים שיעזרו לכם לפלח גם את הנתונים האלו.

מעקב אחר צפיות בתמונות

אם כחלק מהעשרת התוכן של פרופיל גוגל לעסק שלי, צירף הלקוח שלכם תמונות שונות להמחשה, הבנה של התמונות עליהם הגולשים מבצעים את כמות ההקלקות הגדולה ביותר יכולה לסייע בהערכות טובה יותר לאינטראקציה עם הלקוח. Rank Ranger יסייע גם בהקשר הזה להבין כיצד מתפקדות התמונות בפרופיל העסק ומי מהן מייצרת תוצאות איכותיות יותר.

מעקב אחר ביצועים של פוסטים

באמצעות שירות גוגל לעסק שלי תוכלו גם לפרסם תוכן איכותי, שיסייע לכם למתג את העסק במומחה בתחומו. שירות Rank Ranger יסייע לכם להבין אילו מן התכנים אכן מייצר ערך מוסף לקהל הלקוחות, אילו תכנים מעניינים את הלקוחות יותר ואילו פחות, ובאילו סוגי תוכן כדאי יהיה להשקיע משאבים גם בהמשך.

מעקב אחר ביקורות גולשים על פרופיל גוגל לעסק שלי

שירות Rank Ranger יסייע לכם לעקוב אחר ביקורות הגולשים האחרונות אשר הוטמעו בפרופיל גוגל לעסק שלי של קהל הלקוחות שלכם. בתוך כך, תוכלו לקבל מידע אודות ביקורות חדשות שהתווספו, לנטר שינויים בציון הממוצע של בית העסק, ולחולל באמצעות דוחות PDF דיווחים מתכללים לבית העסק הרלוונטי.

אינטגרציה עם שירותי הדיווח של Yext

עושים שימוש ב Yext על מנת לנתח את הביצועים של פרופיל גוגל לעסק שלי? תוכלו לחבר אותו עם שירות Rank Rager על מנת לקבל דוח מתכלל, שיתייחס לפעולות שביצעו הלקוחות, תצוגות מפה, וחיפושים שבוצעו על ידי הגולשים.

אינטגרציה עם שירותי מעקב אחר שיחות

שירות Rank Ranger מאפשר לכם להתממשק עם שירותים שונים המציעים מעקב אחר שיחות, כמו CallRail או CallTrackingMetrics, וזאת על מנת לעקוב בצורה גרפית ואפקטיבית אחר ביצועי המותג בכל הקשור להתקשרות לקוחות לסניפים מקומיים.

אם, כאמור, אתם מנהלים עסק לוקאלי, או מספקים שירותי קידום ופרסום עבור לקוחות עם סניפים לוקאליים, Rank Ranger הוא כלי רב עצמה שיסייע לכם להפוך את השירות שלכם לאפקטיבי ביותר. באמצעות דוחות שונים, תוכלו לייצר עבור הלקוחות שלכם תמונה אמיתית על ביצועי העסק מהיבטים לוקאליים.

מעוניינים לשדרג את היכולות שלכם? באמצעות הצטרפות בקישור הבא, תוכלו ליהנות מ 25% הנחה על מנוי לשירות Rank Ranger למשך חודשיים.

מלאו פרטים וקבלו סקירה מלאה על המערכת

נשמח להראות לכם את היכולות המדהימות של Rank Ranger. דוחות, פיתוח, גרפים ועוד. שלחו טופס עכשיו >>>