התראות מייל

קבלו התראות על ביצועי השיווק שלכם במייל

מהיום, כבר לא צריך לדגום באופן יזום את מערכת הדשבורדים המרהיבה של Rank Ranger. תוכלו לקבל את ההתראות החשובות לכם באופן יזום מצד המערכת, בצורה שתשרת נאמנה את הצרכים שלכם כסוכנות קידום שמספקת מענה ללקוחות. אז אילו סוגי התראות תוכלו לקבל? בואו נצלול פנימה. אחת הפונקציות השימושיות ביותר של Rank Ranger הינה קבלת התראות במייל על מגוון רחב של אירועים שהוגדרו מראש. באמצעות השירות הזה תוכלו להיות מעודכנים בזמן אמת כאשר דירוגים משתנים באופן משמעותי, כאשר מבוצעים שינויים בקמפיינים שלכם בערוצים משלימים, וכאשר מתרחשים שינויים בפרופיל הקישורים החיצוניים שלכם שנמצא תחת מעקב.

עדכוני SEO במייל

תוכלו לעקוב אחר מדדים שונים ברמת עמוד נתון, כמו מספר המילים עליהן העמוד מדורג, שינויים בטראפיק המגיע אל העמוד באתר וכן שינויים במבנה פרופיל הקישורים המפנים לעמוד הספציפי באתר מבחוץ. Rank Ranger מאפשר לכם לקבוע את התדירות שבה תוכלו לקבל את המיילים (באופן יומי, שבועי או חודשי). המיילים ישלחו באופן ספציפי לאדם שביצע לוגין ל Rank Ranger והגדיר את אופן השליחה.

מגוון רחב של אפשרויות לקבלת התראות אודות דירוגים במייל

שירות Rank Ranger יאפשר לכם לקבל התראות גם על מקרים בהם דירוג האתר עבור מילת מפתח יורד משלוש התוצאות הראשונות, מחמש תוצאות הראשונות ומעשר התוצאות הראשונות.

שירות Rank Ranger מאפשר לכם לשמור על רמת עדכניות גבוהה, ולוודא כי שאתם מייחדים תשומת לב לאיזורים שבהם נדרשת השקעת משאבים.

אם יש לכם ביטוי מפתח משמעותי שאתם עוקבים אחריו ומבצעים אופטימיזציה כדי להשתפר בדירוג עליו, תוכלו ליצור התראה על דירוג ביטוי המפתח. ברגע שהכללים שהגדרתם להתראה יופעלו, אתם תקבלו אימייל.

אנחנו שבים ומזכירים כי אם אתם בוחרים להתנסות בשירות ה – SEO המדהים של Rank Ranger, תוכלו להצטרף באמצעות הקישור הזה, ולקבל הנחה של 25% למשך חודשיים.

התראות אודות ביצועי האתר בערוצים משלימים

באמצעות Rank Ranger תוכלו לעקוב לא רק אחר הביצועים האורגניים של עמודי האתר, אלא גם על הביצועים של האתר בערוצי טראפיק משלימים, כמו קמפיינים ממומנים, תנועה ישירה, תנועה מרשתות חברתיות ועוד. גם כאן, תוכלו להגדיר את התדירות שבה תהיו מעוניינים לקבל את המיילים המצוידים בהתראות המתאימות.

בפרט, תוכלו לעקוב אחר השינויים בתנועת הגולשים, בהתאם לפילוחים הבאים:

 • Organic Search – תנועת גולשים מחיפוש והקלקה על תוצאות אורגניות
 • Paid Search – תנועת גולשים מחיפוש והקלקה על תוצאות ממומנות
 • Direct Traffic – תנועה ישירה לעמודי האתר השונים
 • Social Traffic – תנועה שמקורה ברשתות החברתיות
 • Other Traffic – תנועה מסוג אחר
 • Total Traffic – כלל התנועה

התראות מכלי המעקב אחר לינקים

לכלי ה – SEO מבית Rank Ranger יש יכולת לסייע לכם במעקב אחר לינקים שמפנים לאתר ממקורות חיצוניים. המטרה של מעקב כזה היא לוודא כי קישורים עליהם שילמתם או שנתתם בעבורם תמורה אחרת לא מוסרים, ושלא מתבצעים בהם שינויים שעלולים לפגוע בדירוגים שלכם במנועי החיפוש השונים. גם כאן תוכלו לקבוע כי ההתראות שתקבלו תישלחנה אליכם בתדירות יומית שבועית או חודשית.

בדוחות המפורטים שתקבלו למייל, תוכלו להתרשם מסטטוס הלינקים שנמצאים במעקב. סטטוס כזה של קישור, יכול להיות אחד מאלה:

 • Valid Link – זהו קישור ולידי, קיים ותקין
 • Valid Link, but anchor text does not match – הקישור תקין אולם טקסט העוגן שונה
 • Valid Link, marked as no follow – הקישור עובד, אולם שונה לקישור nofollow
 • Dead Link, host not found – קישור שבור – לא מוביל לדף ולידי
 • Dead Link, link does not exist on host – הקישור כלל לא מופיע באתר בו הוטמע
 • Processing (refers to new links that have not completed processing) – לינק חדש שטרם עובד

התרשמתם מן היכולות שמציע Rank Ranger, ומן העובדה שאתם יכולים להתחיל להיות הרבה יותר פסיביים בכל הקשור למעקב אחר פרמטרים שמדאיגים אתכם בתהליך הקידום? הצטרפות באמצעות הלינק הזה, תאפשר לכם לקבל 25% הנחה למשך חודשיים, בכל רכישה של מנוי לשירות.

מלאו פרטים וקבלו סקירה מלאה על המערכת

נשמח להראות לכם את היכולות המדהימות של Rank Ranger. דוחות, פיתוח, גרפים ועוד. שלחו טופס עכשיו >>>