ווידג'טים וגרפים

הכניסו צבע לתוצאות והנתונים שלכם

אחת הסיבות לכך ש Rank Ranger הוא כלי עוצמתי שמאפשר לכל סוכנות קידום אתרים לייצר תמונת מצב ומעקב ייעודית, היא היכולת לבנות גרפים בצורה עצמאית תוך שימוש בווידג'טים. ווידג'טים הם, למעשה, הרחבות גרפיות שניתן לשלב על גבי הדשבורד, על מנת לייצר תובנות מתקדמות. הרעיון בווידג'טים הוא היכולת לחולל קיצורי דרך משמעותיים בחילול הגרפים באמצעות רכיבים שמישהו אחר כבר השקיע מלאכת מחשבת בעיצוב שלהם הן מבחינה פונקציונלית, והן מבחינה עיצובית. אז אילו יכולות מתקדמות בעולם הגרפים והווידג'טים מספק לנו Rank Ranger? בואו נצלול פנימה.

נראות במנועי החיפוש

דירוגים יומיים עבור מילות מפתח נבחרות, יחד עם נפחי חיפושים ממוצעים, מאפשרים ל – Rank Ranger לקבוע את ציון הנראות של האתר, וכן את פוטנציאל ההקלקות של גולשים על תוצאות החיפוש הרלוונטיות. כמו כן, יאפשר לכם כלי ה – SEO העוצמתי של Rank Ranger לייצר גרפים ולהשוות בין ציוני הנראות של אתרי המתחרים לזה שאתם פועלים על מנת לקדם בדפי תוצאות החיפוש, ולגבש תובנות עסקיות שונות. אילו תובנות ניתן לייצר? זאת בסעיף הבא.

גרף תובנות

באמצעות כלי חילול הדוחות של Rank Ranger תוכלו לשלב מטריקות רבות על אותו גרף ממש, וזאת על מנת לייצר תובנות מעמיקות יותר, שיאפשרו לכם לגבש מטלות מיידיות לביצוע, על מנת לקדם את עמודי האתר השונים. כך, למשל, תוכלו לכלול על גבי הגרף, אל מול ציר הזמן, נתונים אודות מספר הסשנים הפעילים בנקודת זמן, הדירוג הממוצע של קבוצת מילות מפתח מסוימת, ציון הנראות של האתר, וכן את ביצועי המתחקים.

התבוננות בגרף כזה יכולה לאפשר לכם לאתר נקודות חולשה בתהליך הקידום, למפות בעיות שורש, וליצור תוכנית עבודה מעשית לשיפור תוצאות תהליך הקידום.

אם יכולות חילול גרפיות כאלו חשובות לכם, ויכולות לייצר עבורכם ערך מוסף גבוה בעבודת הקידום, ודאי תשמחו לדעת שבאמצעות לחיצה על הקישור הבא תוכלו להצטרף כמנויים לשירות של Rank Ranger ולקבל למשך חודשיים 25% הנחה.

שימוש בווידג'טים מתקדמים

שירות Rank Ranger מציע לכם מגוון רחב של ווידג'טים לשימוש במחולל הדוחות, אשר יכולים לכלול מידע עשיר מעולמות תוכן שונים, כמו תנועה, דמוגרפיה, ומודעות ממומנות, וכל זאת תוך שימוש בצבעים שונים, ויכולת חילול דוחות בפורמט PDF, שניתן לניהול, שליחה והפצה. אלו כמה מעולמות התוכן המרכזיים בהם ניתן להטמיע ווידג'טים שונים:

ביצועים של מילות מפתח: באמצעות הווידג'ט הזה תוכלו לקבל מידע אודות שינויים בדירוגים של מילות מפתח, מידע קטגוריאלי של מילות מפתח לפי המיקומים בדפי תוצאות החיפוש, וכן גרף המציג מידע אודות כמות הדירוגים כלפי מעלה של מילות מפתח, ובמקביל גם הפסדיים.

נתונים מתכללים מכלי אנליטיקס: באמצעות הווידג'ט הזה תוכלו לקבל מידע מעוצב היטב אודות תנועה המגיעה לאתר, תוך כדי שימוש בפילוחים שונים, כמו מקורות התנועה.

נתונים דמוגרפיים: המודול הראשון שמאפשר לכם ניתוח האתר, הוא ניתוח ביטויי המפתח העיקריים וכן דפי הנחיתה השונים, אליהם מובילות תוצאות החיפוש. באמצעות הדוח הזה תוכלו להבין על אילו ביטויים מדורגים המתחרים, ולאן יופנה הגולש אם יבחר ללחוץ על תוצאת החיפוש המסוימת.

ביצועים אורגניים של עמודים: באמצעות הווידג'ט הזה תוכלו לקבל מידע אודות כמות דפי הנחיתה שנהנים מתנועה אורגנית של גולשים.

מודעות ממומנות: באמצעות הווידג'ט הזה תוכלו לקבל מידע אודות איכות הביצועים של התנועה הממומנת המגיעה לאתר אחריו אתם עוקבים. בפרט, תוכלו להשוות את כמות ההקלקות על המודעות הממומנות אל השלמת המטרות העסקיות כפי שהוגדרו באנליטיקס.

נתונים מסכמים: באמצעות הווידג'ט הזה תוכלו לקבל מידע מסכם, בעיקר בשלושה עולמות תוכן: התפלגות דירוגים כללית במנוע החיפוש, ציון הנראות של האתר, ומגמות המתייחסות לתנועת הגולשים.

התפלגות דירוגים במנועי החיפוש

באמצעות Rank Ranger תוכלו לייצר תגים ולהצמיד אותם למילות מפתח. התגים האלו יאפשרו לכם לחולל באופן אוטומטי דוחות גרפיים ביצועיים אודות קטגוריות שונות של מילות מפתח, תוך הבנה של התפלגות הביצועים של הקטגוריות השונות אותן הגדרתם. תוכלו לייצר גרפים של התפלגות הדירוגים היומית או תוצאות חודשיות של מילות המפתח

תמונת מצב חודשית

שירות ה – SEO של Rank Ranger יאפשר לכם לייצר תמונת מצב חודשית ולשמור אותה, בין היתר, לצורך תחקורים עתידיים. הקפאת תמונת המצב מאפשרת לכם להבין מה היה מצבו של האתר בנקודה מסוימת על ציר הזמן, ולהבין האם המגמה מאז מציגה שיפור או דווקא הרעה במצב הקידום של האתר במנוע החיפוש.

השתכנעתם כבר כי Rank Ranger, עם יכולות חילול הגרפים המתקדמות שלו, והיכולת לבנות גרפים מתקדמים באמצעות ווידג'טים מוכנים מראש ומעוצבים היטב, הוא הכלי האולטימטיבי שיוכל להזניק קדימה את סוכנות הקידום שלכם? אנחנו מציעים לכם להצטרף כמנויים לשירות Rank Ranger באמצעות הלינק הבא, וליהנות מ 25% הנחה למשך חודשיים.

מלאו פרטים וקבלו סקירה מלאה על המערכת

נשמח להראות לכם את היכולות המדהימות של Rank Ranger. דוחות, פיתוח, גרפים ועוד. שלחו טופס עכשיו >>>