ניתוח מתחרים

התעלו מעל המתחרים שלכם

בפרויקטים מורכבים של קידום אתרים, אין כמעט אפשרות מעשית לקדם את עמודי האתר השונים, מבלי לנתח היטב את סביבת התחרות. התבוננות על אסטרטגיית הקידום של המתחרים, ניתוח הפעילות שהם מבצעים בשוטף, ניטור השינויים בדירוגים של ביטויי המפתח שחשובים לכם, הבנת ההתנהגות של העמודים השונים, ביצועי הקידום הממומן ועוד – כל אלו הכרחיים על מנת לייצר תוצאות איכותיות בפרויקט הקידום האורגני שלכם.

הפתרון השלם והמלא למעקב אחר ביצועי SEO לוקאלי

כדי להצליח ולייצר תוצאות איכותיות בפרויקט הקידום האורגני שלכם, תצטרכו ראשית למפות את המתחרים העיקריים שלכם.

גרף המציג את עשרת המתחרים העיקריים

באמצעות גרף העמודות הזה תוכלו לסקור שלושה נתונים מעניינים ברמת כל מתחרה: מספר מילות המפתח המדורגות, ציון הנראות של האתר במנועי החיפוש, וכמות החיפושים המשוערת אשר רלוונטית לאתר.

גרף המציג את עשרת המתחרים העיקריים

דוח מפורט המציג את המתחרים העיקריים

בדוח הזה תוכלו לקבל מידע אודות 20 התוצאות הראשונות של ביטויי המפתח שמעניינים אתכם, ולצפות במידע שיעזור לכם להבין עבור כמה מילות מפתח מדורגים המתחרים שלכם, ומהו נפח התנועה המשוער שהם מקבלים מן הדירוגים האמורים על מילות המפתח.

דוח מפורט המציג את המתחרים העיקריים

דוח מפורט המציג מתחרה ספציפי

באמצעות Rank Ranger תוכלו לקבל דוח השוואתי ולהבין כיצד מתחרה ספציפי עומד מולכם בכל הקשור לדירוגים ולתנועה המשוערת של גולשים שמגיעים בעקבות תנועת חיפוש.

דוח מפורט המציג מתחרה ספציפי

כלי ה – SEO המצוין של Rank Ranger לא רק שיאפשר לכם לקבל את כל הנתונים האלו ואף יותר, אלא גם יאפשר לכם לארוז אותם בצורה גרפית שתאפשר לכם תחקור אפקטיבי, קל ונוח. באמצעות הקישור הזה, תוכלו להצטרף לשירות Rank Ranger ולקבל 25% הנחה למשך חודשיים. מעוניינים לקרוא עוד? בבקשה.

ניטור מיקומים בדפי תוצאות החיפוש

באמצעות המחשה ויזואלית מרשימה, יספק לכם Rank Ranger מידע אודות התנהגות הדירוגים בדפי תוצאות החיפוש של מילות מפתח נבחרות. באמצעות הגרף הזה, תוכלו להבין אילו מילות מפתח הן יציבות ובאילו מתקיימת תנודתיות, מהו קצב השינויים בדירוגים של מילות המפתח, אילו מיקומים נחשבים ליציבים יותר ואילו פחות, וכן מהו הסיכוי שתצליחו לדרג את עמודי האתר שלכם עבור ביטויי מפתח רלוונטיים.

תובנות מתקדמות על פעילות המתחרים

מה עושים המתחרים שלכם בכל הקשור לאופטימיזציה של עמודי האתר שלהם לדפי תוצאות החיפוש? Rank Ranger יאפשר לכם להבין טוב יותר מהם השינויים הקטנים שמבצעים המתחרים, למשל בתגיות הכותרת והתיאור של העמודים השונים, כדי להבין בצורה מעמיקה יותר את טקטיקת הפעילות שלהם, ולגזור מכך תוכנית עבודה מעשית שתסייע לכם להתמודד מול סביבת התחרות.

ניתוח אתר

שירות Rank Ranger מאפשר לכם לייצר תמונה שלמה של סביבת התחרות שלכם באמצעות שירות ניתוח אתר. השירות הזה כולל בתוכו מספר עולמות תוכן שנסקור מיד, ויחד, הם יכולים לייצר לכם תובנות משמעותיות על המתחרים העיקריים שאיתם אתם נאלצים להתמודד, בדרך על תשומת הלב של הצרכן.

ביטויי חיפוש עליהם מדורג האתר בערוצים האורגניים

המודול הראשון שמאפשר לכם ניתוח האתר, הוא ניתוח ביטויי המפתח העיקריים וכן דפי הנחיתה השונים, אליהם מובילות תוצאות החיפוש. באמצעות הדוח הזה תוכלו להבין על אילו ביטויים מדורגים המתחרים, ולאן יופנה הגולש אם יבחר ללחוץ על תוצאת החיפוש המסוימת.

עמודי אתר המדורגים בדפי תוצאות החיפוש

תצוגה נוספת שבאמצעותה תוכלו לקבל מידע רב ערך מכלי ה – SEO הנהדר של Rank Ranger מתייחס לעמוד באתר. באמצעות הפיצ'ר הזה תוכלו לבחור עמוד מתחרה, ולהבין מדוע הוא מדורג היטב בדפי תוצאות החיפוש. מכאן, הדרך לגיבוש אסטרטגיה שתאפשר לכם יצירת תוכן משמעותי יותר ואיכותי יותר, היא קצרה בהרבה.

מתחרים עיקריים בזירת החיפוש האורגני

שירות נוסף שמאפשר לכם Rank Ranger בקטגורית ניתוח אתר, הוא מבט על הנתונים מזוית הניתוח של המתחרים עצמם. באמצעות השירות הזה תוכלו למפות את המתחרים העיקריים שלכם, להבין על כמה מילות מפתח הם מדורגים, ולהבין בצורה מעמיקה יותר את התפלגות הדירוגים המתייחסים למילות המפתח האלו.

ביטויים רלוונטיים בערוץ הקידום הממומן

מעוניינים לנתח אתר באמצעות שירות Rank Ranger ולמפות באמצעותו את הביטויים שהמתחרים שלכם מוכנים לשלם עבור קליקים של גולשים עבורם? הרבה מאוד פעמים, על מנת לדעת האם ביטוי חיפוש כלשהו הוא אכן ביטוי כסף, כלומר, ביטוי שמאחורי החיפוש שלו עומדת כוונת רכישה של הגולש, נעזרים בנתונים אודות השקעת מתחרים בקידום ממומן. במילים אחרות: אם המתחרים שלכם חושבים ששווה להשקיע בביטוי מסוים בזירת הקידום הממומן, ייתכן שכדאי יהיה לכם למקד את המאמצים שלכם בביטוי הזה.

עמודים רלוונטיים בערוץ הקידום הממומן

רוצים להעמיק את המידע שאתם מנתחים בזירת הקידום הממומן? Rank Ranger יאפשר לכם, באמצעות פאנל נתונים ייעודי, לנתח את הביצועים של עמוד מסוים בערוץ הקידום הממומן, ולמפות א הביטויים וההשקעה הרלוונטיים לעמוד הזה.

מתחרים רלוונטיים המשקיעים בקידום ממומן

מיהם המתחרים אשר נלחמים על עוגת הקידום הממומן בתחום שלכם? Rank Ranger יספק לכם נתונים שיאפשרו לכם למפות את השחקנים המרכזיים ולדעת לתחקר אותם בצורה אפקטיבית.

ניתוח מודעות בערוץ הקידום הממומן

אילו מודעות מוצגות בעולם הקידום הממומן המשיק לתחום שאתם מנסים לקדם? כיצד מנוסחות המודעות? מהו התקציב עבור הקלקות שהמתחרים שלכם מוכנים להשקיע במודעות האלו? אם חשובה לכם גם נקודת המבט של עולם המודעות, שירות Rank Ranger הוא כלי ניתוח המתחרים המתאים ביותר מבחינתכם.

דוח השוואתי לניתוח דירוגי המתחרים

כיצד הלקוח שלכם מדורג ביחס למתחרים שלו? באילו ביטויים הוא מצליח לייצר תוצאות מצוינות, ואילו ביטויים מספקים לו הזדמנות לשיפור? Rank Ranger יסייע לכם לגבש את התובנות האלו, של מיקום המתחרים ביחס אל מיקום הלקוחות שלכם, בקלות ובפשטות.

התפלגות דירוגים בסביבת התחרות

נתונים אודות דירוגים הם חשובים על מנת להבין היטב את סביבת התחרות, אולם נתונים אודות התפלגות הדירוגים, יכולים לשפוך אור בצורה שלמה ואפקטיבית יותר. למה הכוונה? אם אתם שואלים את עצמכם כמה מן הביטויים ממקמים מתחרה מסוים בעמוד הראשון, או בשלושת המקומים הראשונים בגוגל, אתם יכולים לקבל תמונה מגובשת באמצעות שירות Rank Ranger. התמונה הזאת תסייע לכם להבין עד כמה חזק המתחרה אותו ניתחתם, וכמה הוא משמעותי מבחינת נראות בדפי תוצאות החיפוש. בדרך כלל, כאשר מתחרה הוא דומיננטי מאוד במנוע החיפוש, והתפלגות הדירוגים שלו מרשימה, הדבר מוסיף לסמכות שלו בנישה והופך אותו לאוטוריטה של ממש.

אריזה גרפית איכותית לנתונים

שירות Rank Ranger הוא לא השירות היחיד שיכול להציג לכם נתונים שונים מזוויות שונות אולם באמצעות האריזה הגרפית של הנתונים, תוכלו בצורה קלה ואפקטיבית לחקור כל נתון, מכל כיוון אפשרי. כפי שראינו, Rank Ranger מאפשר לכם לחקור מתחרים, ביטויים, עמודים, מודעות, דירוגים, ועוד ועוד. אם אתם עוסקים בקידום של מספר פרויקטים במקביל, ומעוניינים לחסוך זמן יקר, אתם זקוקים לכלי SEO איכותי שיסייע לכם לגבש את התובנות הנכונות ומהר.

השתכנעתם ש – Rank Ranger הוא כלי איכותי שיכול לחסוך לכם הרבה זמן ומשאבים על תחקור נכון של סביבת התחרות? לחצו על הקישור הבא, ותוכלו ליהנות מ – 25% הנחה למשך חודשיים, בכל הצטרפות לשירות.

מלאו פרטים וקבלו סקירה מלאה על המערכת

נשמח להראות לכם את היכולות המדהימות של Rank Ranger. דוחות, פיתוח, גרפים ועוד. שלחו טופס עכשיו >>>