טמפלייטים PDF

טמפלייטים לדוחות שיווק דיגיטלי וקידום SEO

אם אתם מספקים שירות ללקוחות ומעוניינים לשלוח אליהם דוחות ביצועיים תקופתיים, Rank Ranger מספקת לכם את היכולת לחולל דוחות מסוג White Label Reports. היתרון הגדול שבשימוש בטמפלייטים כאלו הוא ששימוש כזה מאפשר לכם לא להתחיל את תהליך הכתיבה והעיצוב מאפס, אלא להישען על טמפלייט מוכן ולהזין אליו את הנתונים הרלוונטיים. כך תוכלו לחסוך זמן יקר ומשאבים, שאותם תוכלו להשקיע במה שבאמת חשוב – יצירת ערך מוסף אמיתי ללקוח.

השימוש בטמפלייטים של PDF יכול להתבצע על בסיס שבועי, ולכלול דוחות ונתונים אודות התקדמות תהליך הקידום.

השימוש בטמפלייטים של PDF אשר ישלחו על בסיס חודשי יכול לכלול הטמעה של ווידג'טים בדוחות ללקוחות, שילוב מידע אודות התפלגות דירוגים חודשית, הוספת מידע הכולל ציוני דירוגים באופן מתכלל, וכן דוחות ביצועיים אודות התפקוד של דפי הנחיתה באתר.

שימוש בטמפלייט חודשי מורחב, ישפר באופן משמעותי את יכולות הדיווח שלכם. באמצעות הטמפלייט המורחב החודשי תוכלו לספק ניתוח מקיף של הדומיין, ביצועיים של מילות מפתח עיקריות, ניתוח סביבת התחרות מול דומיינים מתחרים, צילומי מצב (סנפשוטים) חודשיים שמתעדים את תהליך התקדמות האתר, ביצועים של דפי נחיתה, דוחות כלליים אודות תנועת גולשים כתוצאה מחיפוש שמגיעה לאתר, וכן נתונים אודות מיקומים גיאוגרפיים של הגולשים המגיעים לאתר.

טמפלייטים של דוחות KPIs חודשיים יאפשרו לכם לעקוב אחר היעדים שלכם בערוצי החיפוש האורגני וגם הקידום הממומן, להבין היטב עד כמה הפרסום בגוגל מחזיר את ההשקעה, ללמוד טוב יותר את מבנה העלויות של ההשקעה בפרסום ממומן, וכן לבצע מחקר של הנתונים בהתאם לפילוחים שונים, כמו ניטור התנועה המגיעה לאתר ממכשירי מובייל.

מגוון הטמפלייטים החודשיים מציע לכם גם דוחות, שבאמצעותם תוכלו לעקוב אחר ביצועי המותג, ולעקוב אחר הנראות של המותג בדפי תוצאות החיפוש. כמו כן, תוכלו לעקוב אחר הביצועים של מילות מפתח ממותגות, כלומר, כאלו שמכילות את שם המותג, להבין טוב יותר את הביצועים ברמת הדומיין, לבצע מחקר מתחרים על פי פילוחים שונים ולהבין טוב יותר כיצד מתפקדים דפי הנחיתה שלכם.

תכונות מתקדמות נוספות מוצעות לכם בחוצץ הטמפלייטים של Rank Ranger.

מעוניינים להצטרף לקבוצה גדולה של אנשים שבחרו לשדרג את היכולות שלהם באמצעות Rank Ranger? לחיצה על הקישור הבא תזכה אתכם ב 25% הנחה למשך חודשיים בכל רכישה של מנוי לשירות.

צרו דוחות בעצמכם

במידה ויצרתם לעצמכם דוחות PDF ממותגים שהוכחו כמוצלחים ומשמעותיים, תוכלו בקלות לשמור את תבניות הדוחות ולהשתמש בהן לדוחות עתידיים.

עושה לכם חשק להצטרף לחבורה של מקצוענים נוספים ולשדרג את יכולות הניטור והדיווח שלכם ללקוחות אודות הביצועים והתוצאות של העבודה שלכם? בהצטרפות דרך הקישור הזה תוכלו לקבל 25% הנחה למשך חודשיים, בכל רכישה של מנוי לשירות. בהצלחה.

מלאו פרטים וקבלו סקירה מלאה על המערכת

נשמח להראות לכם את היכולות המדהימות של Rank Ranger. דוחות, פיתוח, גרפים ועוד. שלחו טופס עכשיו >>>