דפי נחיתה

אחד האלמנטים החשובים ביותר שאחריהם תצטרכו לעקוב במסגרת קמפיין קידום אורגני בגוגל, הוא הביצועים של דפי הנחיתה, כלומר, העמודים אליהם מפנים מנועי החיפוש את הגולשים, בהקלקה על הקישורים הכחולים. דפי נחיתה, אלו שנמצאים באתרים עליהם אתם מופקדים, ואלו שנמצאים באתרי המתחרים, יכולים ללמד אתכם לא מעט, על היכולת שלכם להשתלב בסביבת התחרות ולכבוש את המקומות הראשונים בדפי תוצאות החיפוש. שירות Rank Ranger, בהקשר הזה, מספק לכם פתרון נהדר למעקב אחר ביצועים של דפי נחיתה, למעקב אחר ביטויי המפתח עליהם מדורגים כבר עמודים נתונים, ועל הזדמנויות אותן תוכלו לנצל על מנת להשתלב טוב ונכון יותר בדפי תוצאות החיפוש.

דפי הנחיתה עם הביצועים הטובים ביותר באתר

באמצעות Rank Ranger תוכלו למפות ולתחקר דפי נחיתה שמצליחים לייצר ביצועים טובים במנועי החיפוש, ולקבל מידע אודות פרמטרים שונים המתייחסים אליהם: כיצד נראה פרופיל הקישורים הנכנסים לעמודים האלו? עד כמה הסיגנליים החברתיים של העמודים האלו חזקים? עד כמה העמודים האלו משותפים ברשתות החברתיות?

כמו כן, תוכלו למפות עמודי נחיתה שמדורגים גבוה בדפי תוצאות החיפוש ולחלץ מהם ביטויי מפתח משמעותיים שמסייעים לעמודים האלו בדירוגים החזקים, ויכולים להוות הזדמנות מבחינתכם, במסגרת הפרויקט.

שירות Rank Ranger יציע לכם גם את האפשרות לתחקר דף נחיתה ספציפי נבחר, ולנסות להבין כיצד נראים הביצועים שלו בדפי תוצאות החיפוש וברשתות החברתיות. בנוסף, Rank Ranger יספק לכם את האפשרות לפלטר, לסנן ולמיין את הנתונים שתקבלו על פי מגוון רחב של פרמטרים, על מנת לקבל דוחות עוצמתיים יותר.

ניתוח מתקדם של התנועה אל דפי הנחיתה

שילוב של מידע משירות גוגל אנליטיקס ומהקונסול של גוגל, יאפשר לכם לצפות באמצעות Rank Ranger בדוחות מתקדמים, שיעזרו לכם לסנן את המידע על הטראפיק המגיע באמצעות מנוע החיפוש של גוגל לאתר, להבין אילו ביטויים מובילים גולשים אליכם לאתר, כיצד נראית מגמת החיפוש של ביטויים אלו, כיצד מתנהגים הגולשים אצלכם באתר מרגע שהם נכנסים, עד כמה הם מגלים מעורבות בתוכן של האתר, מהו שיעור הנטישה שלהם, כיצד מתפלג זמן השהיה שלהם ועוד מדדים רבים נוספים שיוכלו לשפוך אור על איכות התנועה של גולשים המגיעה אליכם לאתר.

רגע לפני שנכיר יותר לעומק את היכולות של כלי ה – SEO מבית Rank Ranger בתחקור של דפי נחיתה, כדאי יהיה לכם לדעת שבהצטרפות לשירות של Rank Ranger דרך הקישור הבא, תוכלו לקבל הנחה של 25% למשך חודשיים. שווה, לא?

תנועה אורגנית אל מול תנועה כללית לאתר

שירות Rank Ranger מציג לכם באמצעות דוח ייעודי וגרף פשוט להבנה, את היחס שבין מספר הגולשים המגיעים לאתר כחלק מתנועת חיפוש אורגני, ובין התנועה הכללית המגיעה לאתר (אשר כוללת תנועה אורגנית ותנועה מערוצים נוספים, כמו סושיאל, תנועה ישירה ועוד). הדוח הזה יאפשר לכם להבין כיצד משפיעים המאמצים שלכם בתחומים משלימים על התנועה האורגנית, ולהבין עד כמה חשובה ההשקעה היחסית במשאבים המושקעים ביצירת תנועת חיפוש אורגנית.

סיגנלים חברתיים המתייחסים לדפי נחיתה

לצד נתונים נוספים בהם תוכלו לעשות שימוש על מנת לנתח את איכות התנועה המגיעה אל דפי הנחיתה שלכם ואת הביצועים שלהם, דוח ייעודי יוכל לספק לכם מידע אודות סיגנלים חברתיים המתייחסים לדפי הנחיתה שלכם. בפרמטרים השונים המתייחסים לעולמות תוכן של שיתופים, תיוגים, ציוצים ועוד, תוכלו להשתמש ברשתות חברתיות שונות: פייסבוק, טוויטר, גוגל+, פינטרסט, StumbleUpon, Reddit, Delicios ועוד.

ניתוח פרופיל הקישורים המפנים לדפי הנחיתה

גם כאן בחרה Rank Ranger לעשות שימוש בכלים מצוינים הקיימים בשוק, ולשלב מידע מ Moz ומ – Majestic, על מנת לנתח את פרופיל הקישורים המפנים לדפי הנחיתה שלכם. ניתוח כזה, יאפשר לכם לזהות פערים בסמכות של דפי הנחיתה, להבין האם קיימות הזדמנויות לשיפור פרופיל הקישורים המפנים לדפי הנחיתה, ולעקוב אחר קישורים שבניתם באופן עצמאי לאתר.

המדדים המתקבלים מן הכלים המצוינים של Moz ו Majestic יאפשרו לכם להציג את מספר הדומיינים המפנים לאתר, מספר האזכורים, מידת הסמכות של העמוד ועוד.

ווידג'ט למעקב אחר ביצועים של דפי נחיתה באתר

על מנת להפוך את החיים שלכם לפשוטים וקלים הרבה יותר, מציעה לכם Rank Ranger לעשות שימוש בווידג'ט ייעודי, שיאפשר לכם להבין אילו דפי נחיתה באתר מייצרים לכם טראפיק לאורך זמן, וכיצד נראים הביצועים של אותם דפי נחיתה.

מעוניינים לשפר את יכולת המעקב שלכם אחר הביצועים של דפי הנחיתה באתר? אנחנו חוזרים ומזכירים כי תוכלו לקבל 25% הנחה למשך חודשים, בהצטרפות דרכנו לשירות Rank Ranger.

מלאו פרטים וקבלו סקירה מלאה על המערכת

נשמח להראות לכם את היכולות המדהימות של Rank Ranger. דוחות, פיתוח, גרפים ועוד. שלחו טופס עכשיו >>>