אופטימיזציה On Page

שיפור התוכן, איכות העמוד והתצוגה

עולם קידום האתרים נחלק באופן מסורתי בשנים האחרונות לשתי קבוצות של פעולות שאמור לבצע מקדם האתרים: פעולות בתוך האתר עצמו – אלו פעולות שנקראות גם On Page או On Site וכן פעולות מחוץ לאתר עצמו – אלו פעולות שנקראות Off Site או Off Page. שירות Rank Ranger מאפשר לכם לקבל שירותים עבור שני סוגי הפעולות הללו. בדף הזה נעסוק ביכולות המיוחדות שמספק Rank Ranger למקדמי אתרים בכל הקשור לטיפול בקידום האתר מתוך האתר, כלומר, פעולות ה – On Page.

ביצוע ביקורת On Page באמצעות Rank Ranger

באמצעות Rank Ranger תוכלו לבצע ביקורת על האתר, על מנת למפות את הפערים הקיימים באופטימיזציית ה – On Page שלו, ולייצר תוכנית מעשית לקידום האתר במנועי החיפוש השונים. Rank Ranger תאפשר לכם לבצע את תהליך הבדיקה אל מול סטנדרטים מוכרים מעולם ה – SEO, ואשר מתייחסים למילות מפתח, שמות דומיין וכתובות עמודי האתר.

אלו כמה מן הפעולות ש Rank Ranger יאפשר לכם לבצע:

  • אופטימיזציה לעמודי האתר הכלולים בדומיין על מנת לוודא שמילות המפתח הנכונות משולבות הן בכתובות העמודים והן בתכנים עצמם בתוך עמודי האתר.
  • מיפוי עמודים באתר שאינם מדורגים בדפי תוצאות החיפוש על מנת לתחקר היטב את ציון הרלוונטיות שלהם.
  • ניתוח עמוד מתחרה של אתר מתחרה, על מנת להבין על אילו ביטוי חיפוש הוא כבר מדורג במנועי החיפוש השונים.
  • ניתוח עמוד אליו מופנית תנועה ממומנת על מנת לבדוק שאכן מתקיימת קורלציה בין מילות המפתח הכלולות בקמפיין ואיכות דפי הנחיתה.

שירות Rank Ranger יאפשר לכם לחולל דוח מתקדם וקריא, שיסייע לכם לחלץ את התובנות הנכונות והמעשיות לגיבוש תוכנית העבודה להמשך הדרך.

מעוניינים להתנסות בשירות הנהדר של Rank Ranger ועל הדרך לקבל הנחה של 25% למשך חודשיים ברכישה על מנוי לשירות? כל שאתם צריכים לעשות הוא להצטרף לשירות באמצעות הקישור הבא.

ניתוח צפיפות של מילות מפתח בעמוד

אחד האלמנטים אליהם צריך לשים לב כל מי שעוסק בקידום אתרים, הוא איכות הצפיפות של מילות המפתח בעמודי התוכן הרלוונטיים. תדירות נמוכה מידי של חזרתיות על מילת מפתח עלולה לגרום לציון הרלוונטיות להיות נמוך עבור ביטויי חיפוש שחשובים ללקוח. תדירות חזרתיות גבוהה של מילת המפתח עלולה להחשיד את האתר בביצוע מניפולציה על מנועי החיפוש לשם שיפור דירוגים.

שירות Rank Ranger יאפשר לכם לנתח את איכות הצפיפות של מילות המפתח החשובות, ולגבש תוכנית מעשית לתיקון העמוד הרלוונטי.

ניתוח מידת הקריאות של הטקסט בעמוד

העובדה שטקסט רלוונטי ואיכותי שולב באתר, איננה מצביעה על כך שהטקסט הוא קריא לקהל היעד הרלוונטי. אלגוריתמים שונים עןקבים אחר מספר התווין מהם מורכבות מילים, ממספר המילים מהן מורכבים משפטים, את חלקי הדיבר השונים ועוד, וכל זאת על מנת לקבוע האם הטקסט הרלוונטי ניתן לקריאה בצורה שוטפת.

שירות Rank Ranger יאפשר לכם שימוש במנגנון ייחודי שפותח, על מנת להסיק האם טקסט שהוטמע בעמוד מסוים הוא טקסט איכותי וקריא בצורה נהירה לגולש.

אם אוסף התכונות המתקדמות שמציע Rank Ranger עבור תהליך ביצוע האופטימיזציה לעמודי האתר נראה לכם כמקפצה אמיתית שתוכל לייצר לכם תהליכי קידום אפקטיביים יותר, ותוצאות מוכחות איכותיות יותר עבור קהל הלקוחות שלכם, אתם יותר ממוזמנים להצטרף לשירות הנהדר שמציעה Rank Ranger. נציין שוב, כי בלחיצה על קישור ההצטרפות הבא, תוכלו לקבל 25% הנחה למשך חודשיים על כל רכישה של מנוי לשירות.

מלאו פרטים וקבלו סקירה מלאה על המערכת

נשמח להראות לכם את היכולות המדהימות של Rank Ranger. דוחות, פיתוח, גרפים ועוד. שלחו טופס עכשיו >>>