דוחות PDF אוטומטיים

שפרו את יכולת האנליזה של ביצועי המותג שלכם

אחד התהליכים החשובים ביותר בעולם השיווק הוא יצירת פורמט אחיד וקונסיסטנטי לדיווח, המיועד ללקוחות ולהנהלה הרלוונטית. הסיבה לכך ברורה: כאשר לקוחות מקבלים דיווח בפורמט שמאפשר להם לבצע השוואה מול הביצועים בתקופה קודמת, הם יכולים להתרשם שהתהליך אכן עובד, שלא מנסים למרוח אותם, ושהם יכולים למצוא תשובות לשאלות שמעסיקות אותם, כמו האם אכן ישנה התקדמות, באילו מקומות נדרש המשך השקעה, ובאילו מקומות השקעה כזו לא תניב את הפירות המצופים.

תזמון דוחות PDF

שירות Rank Ranger מאפשר לכם לשלוח באופן אוטומטי דוחות ממותגים ללקוחות ולהנהלה, אשר כוללים אלמנטים ויזואליים מרשימים, כמו גרפים, טבלאות, קוי מגמה ומטריקות, שיסייעו לכם להעביר מסרים בצורה חדה וברורה.

דוחות ממותגים ניתנים לעריכה ולביצוע התאמות אישיות שונות, כמו הטמעה של לוגו, יצירת עמוד שער מרהיב ומותאם לצרכי הלקוח, הוספת תיבות טקסט, וכן הוספה של דוחות משנה אודות דירוגים, ביצועים של הדומיין, ניתוח סביבת התחרות בה פועל המותג ועוד. כל זאת, באמצעות עיצוב אסתטי, נעים לעין, ומזמין לקריאה.

תוכלו לתזמן את חילול ושליחת הדוחות הממותגים על גבי קובץ PDF לרשימת תפוצה מוגדרת מראש של אימיילים. תוכלו לעשות זאת על בסיס שבועי, חודשי או רבעוני, ולעצור את השליחה האוטומטית, ככל שתידרשו לכך.

כמו כן, שירות Rank Ranger מאפשר לכם להגדיר תבניות לדוחות כברירת מחדל, כך שאם אתם מעוניינים לייעד עבור כל הלקוחות שלכם או לפחות עבור רובם פורמט דיווח מסוים, הדבר בהחלט יהיה אפשרי עבורכם. כמו כן, שירות Rank Ranger יציע לכם תבניות מוכנות מראש, על מנת להקל עליכם את תהליך העיצוב והתכנון של הדוחות.

רוצים לשפר באופן משמעותי את היכולת שלכם לעקוב אחר ביצועי המותג של הלקוחות שלכם ביוטיוב? Rank Ranger הוא הכלי האולטימטיבי עבורכם. באמצעות הצטרפות דרך הקישור הזה, תוכלו לקבל 25% הנחה למשך חודשיים שלמים, ולשנות את הדרך שבה החברה שלכם עושה SEO.

יצירת דוחות ממותגים ומותאמים אישית

תוכלו לעשות שימוש בלוגו, בתמונות ובטקסט על מנת ליצור דוחות ומצגות מרהיבות, אשר יקבלו את תשומת הלב שאתם מעוניינים בה. באמצעות Rank Ranger תוכלו לערוך את דף השער של קובץ הדיווח, ולייצר טמפלייטים מדהימים שיחסכו לכם זמן ועבודה מיותרת.

שירות Rank Ranger יאפשר לכם גם לשלוח הודעות נלוות ללקוחות, ולנהל איתם תקשורת ושיח אודות הדיווחים אשר נשלחים אליהם באופן תקופתי.

מבינים עד כמה Rank Ranger הוא כלי עוצמתי שיוכל לעזור לכם במקסום ההישגים שלכם ביוטיוב בפרט ובסושיאל בכלל, ולייצר מהם תוצאות אורגניות משביעות רצו? בלחיצה על הקישור הזה תוכלו לקבל 25% הנחה למשך חודשיים על רכישת מנוי לשירות. אל תפספסו את ההזדמנות שלכם ליהנות מכלי מקצועי, שצבר לא מעט קילומטרא'ז בשוק, במחיר מציאה.

מלאו פרטים וקבלו סקירה מלאה על המערכת

נשמח להראות לכם את היכולות המדהימות של Rank Ranger. דוחות, פיתוח, גרפים ועוד. שלחו טופס עכשיו >>>